PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96142}
6,1 17 040
ocen
6,1 10 1 17040
Życie, którego nie było
powrót do forum filmu Życie, którego nie było

Powiem otwarcie że lubię tego typu kino, ale film mnie jakoś super nie zachwycił, mimo iż pierwszą połowę oglądałem z zapartym tchem. Później niestety zrobił się zbyt banalny i nie chodzi mi tu bynajmniej o wątek z kosmitami. Po prostu fabuła zbyt przewidywalna. Do tego zrobiono całkowicie banalne zakończenie. Gdyby się okazało że ona nie urodziła tego dziecka tylko jej, że się tak wyrażę, zaaplikowano wspomnienia w celu tego eksperymentu lub gdyby się okazało że główna bohaterka sobie to wszystko uroiła (kosmitów, syna i całą resztę) to zakończenie byłoby dla mnie pierwsza klasa. A tak jest niestety typowo amerykańskie i tandetne. Na wielki plus zasługuje gra aktorska Julianne Moor oraz Dominic'a West. Naprawdę super odegrali swe postacie. Duży plus też na początkowe napięcie w filmie i możliwość pogubienia się w fikcji i prawdzie. Jednak w sumie film jest jak dla mnie tylko na raz i się o nim dość szybko zapomni.

PLUSY
+ Początkowa fabuła
+ Akcja
+ Gra aktorska Julianne Moor i Dominic West
+ Nastrój niepewności co jest fikcją a co prawdą

MINUSY
- Płytkie zakończenie
- Druga połowa filmu nie jest utrzymana w takim napięciu
- Film na raz w nudne popołudnie

Moja ocena 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones