PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96142}
6,1 17 041
ocen
6,1 10 1 17041
Życie, którego nie było
powrót do forum filmu Życie, którego nie było

będe bronił tego filmu poniewarz po pierwsze czymał w napięciu był ciekawy i chciało sie go oglądać nie tak jak inne chłamy wątek kosmiczny moze i niepotrzeby można było go rozwiązać moim zdaniem bezproblemu innym realistycznym i ludzkim zabiegiem lecz czy wtedy dałoby sie odróżnić porwanie od "zabrania" moim zdaniem wszystko oki nawet na odlatywanie ludzi można przymróżyć oko skoro mamy ciekawy film dodatkowo ogladnałem bodajże coś typu alternatywne sceny z filmu scena misłosna w domku (pocałunki te sprawy) normalnie tego moim zdaniem brakowało i na dodatek moim zdaniem nieco ciekawsze zakończenie tak jak gdzyby złagodzenie czarnego charakteru tego kosmity "kosmita bez krwi który ma serce ciekawe nieprawdaż" Ja apeluje o poparcie dla filmu bo zdanie przeciętne beznadzieja to do tego filmu nie pasuje bardziej dobre ale nie doskonałe z tym nie doskonałe na końcu komentarza bo to odstrasza ludzi od tego filmu mnie w sumie troche też nio ale oglądnołem i sie ciesze że niemusiąłem na chłam typu Przetrwać święta czy nowojorska taksówka stawiać i ogladac POLECAM!!

ocenił(a) film na 8
mich_zio

bardzo dobry film polecam:D dla mnie mocne 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones