PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96142}
6,1 17 040
ocen
6,1 10 1 17040
Życie, którego nie było
powrót do forum filmu Życie, którego nie było

To mógł być naprawdę dobry film psychologiczny :) Kosmici? Litości

ocenił(a) film na 1
marcjan11_2

Potwierdzam, no i po co ktoś robił ten film? ehhhh

ocenił(a) film na 7
Kasieeeek

Dokładnie, ale przyznajcie, element zaskoczenia był:)

slavc79

W momencie, w którym bohaterka spojrzała w niebo i pojawiły się jakieś kręgi, od razu wiedziałam, że pojawią się ONI :D Zaskoczenie owszem, potem rozbawienie, a potem załamka :)

użytkownik usunięty
marcjan11_2

Niech się Pani zastanowi co robi. Na Filmwebie można zakładając temat przestrzec przed spojlerem. Dlaczego zatem Pani tego nie zrobiła.
Pozdrawiam i życzę na przyszłość nieco wrażliwości na innych widzów.

http://www.filmweb.pl/serial/Prawo+ulicy-2002-87721/discussion/Dobre+teksty+w+ty m+serialu+%29,2093650

Najmocniej przepraszam, nie zrobiłam tego celowo. Przepraszam, że uraziłam Pana/Pani wrażliwość. Proponuję zgłosić nadużycie jeśli to aż taki problem :)

Zglosilam juz naduzycie i poprosilam o poprawienie. Nastepnym razem troche wiecej wyrozumialosci.

użytkownik usunięty
marcjan11_2

Dziękuję za bycie reformowalną.
Pozdrawiam

Nie ma sprawy, przez niedopatrzenie nie wpisalam, ze to spoiler, tak wiec przyznaje sie bez bicia - moj blad :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
marcjan11_2

Wiesz co?
Gość lub gościówa robi burzę już nawet nie w szklance wody, ale w łyżeczce do herbaty.
Nadzwyczajna wręcz wrażliwość. "Bohaterka spojrzała w niebo i zobaczyła jakieś kręgi i to byli ONI" - no i to już zdradziło całą fabułę filmu! No wręcz nieodżałowana tragedia się wydarzyła. Ja to myślę że ktoś powinien zażywać więcej valium jak ma tak niespotykaną wrażliwość, że lekki powiew wiatru jest w stanie przyprawić go o apopleksję.
Żadnej recenzji nie można by napisać gdyby ktoś się kierował takimi przesłankami jak krytykant na the...
Można tylko napisać był słaby bo był słaby, żeby przypadkiem rąbka tajemnicy nie uchylić. Po to czytam recenzje i komentarze czy opisy filmów żeby cokolwiek się zorientować o czym to "dzieło" może traktować jak nie mam o nim zielonego pojęcia. A bez pewnych elementów fabuły nie da się tego zrobić. Jak i nie da się uzasadnić dlaczego się podobał lub nie.
W każdym razie mnie do głowy by nawet nie przyszło żeby ten temat odhaczać jako zawierający spojlery!!! No chyba że wyłącznie krytykanta. @:-)
Człowiek się nie wyspał, w robocie go szef opieprzył i kazał sobie buty czyścić, w domu pusta lodówka, a żreć się chce tylko nie ma komu pójść do sklepu za rogiem, a w dodatku dzieciaki drą japy jakby je ktoś ze skóry obdzierał, a żona vel kochanka znowu jest na pilatesie mimo, że dzisiaj zamknięte. No to trzeba było na kimś frustrację wyładować, a gdzie to można lepiej zrobić jak nie w internecie, tak żeby w mordę nie dostać. @:-)

W ogóle jestem zdziwiony, że zareagowałaś na te zaczepki i jeszcze te zgłoszenia, przeprosiny, nawet jak ironiczne, ale całkowicie zbędne i nie należne. Gość niech weźmie sobie na zatwardzenie to mu może dobrze zrobić na przyszłość. Rozluźni się i trzeźwiej spojrzy na rzeczywistość... a przy okazji gacie zafajda. @:-)

Pozdrawiam i polecam się. @:-)

ocenił(a) film na 7
gandalfszalony

Heh, coś w tym jest. Tymbardziej, że ta scena z niebem była w miarę na początku :p

ocenił(a) film na 6
marcjan11_2

zgadzam się w zupełności :)

ocenił(a) film na 4
marcjan11_2

Nie wiem kto wpadł na ten pomysł. Ten koniec zrujnował (jak dla mnie) cały świetny film.

ocenił(a) film na 5
marcjan11_2

Gdyby nie motyw z kosmitami film mógłby być boski!!!
Kosmici są oklepani. Jakby okazało się, ze to jakieś rządowe przedsięwzięcie byłoby bardziej po ludzku i ciekawiej!!!

A co się stało z Anthonym Edwardsem - wlazł w ścianę i tyle po nim zostało? Bez sensu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones