PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96142}
6,1 17 037
ocen
6,1 10 1 17037
Życie, którego nie było
powrót do forum filmu Życie, którego nie było

... chroń mnie przed takimi kaszankami. Recenzji nie czytałem. Krótki opis zdecydowanie mnie zachęcił i pozwolił spodziewać się ciekawego thrillera, apetyt podsyciły pozytywne opinie tutaj zamieszczone. Film ten, jak się okazało totalnie bezpłciowy, drętwy, nudny, a napięcie czułem większe czekając na pointe żartów Strasburgera . Mówiąc krótko, pomysł jakoś tam mało wiele miał potencjał, realizacja będąca książkowym przykładem "jak nie powinno się robić filmów". Znaki to przy tym arcydzieło kinematografii kanonu najlepszych filmów w historii kina.

Jakim cudem Julianne Moore nie pracuje w tartaku tylko jako profesjonalna aktora jest generalnie większą zagadką niż historia przedstawiona w filmie.

Warto jako podsumowanie przytoczyć cytat z zamieszczonej tu recenzji :

"Raz na jakiś czas zdarza mi się obejrzeć film, podczas którego boleśnie przekonuję się, że niekiedy producenci zatwierdzający scenariusze do realizacji muszą być ślepi, głusi, albo pijani bowiem żaden człowiek przy zdrowych zmysłach nie wyłożyłby pieniędzy na realizację takiej bzdury."

ocenił(a) film na 4
brainwash216

Zgadza się! Ten film to bzdura... "Badanie związku między matką a dzieckiem"...

robokopo

Hahaha, wieź łącząca matkę z synem pod postacią.......niebieskich błyskawic rodem z kreskówki.....:D

ocenił(a) film na 4
lena_777

I do tego jeszcze te ufoludki. Ten film to całkowita pomyłka.

robokopo

Tytuł powinien brzmieć: dobry film, którego nie było :)

ocenił(a) film na 4
lena_777

Film się nawet dobrze zapowiadał. Nie czytałem wcześniej recenzji. Myślałem, że to będzie jakiś dramat psychologiczny. Może coś o kobiecie, którą środowisko chce oszukać, bo nie mogą sobie z jej obsesją poradzić, a tu takie coś... Dno, dno i jeszcze raz po stokroć dno.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones