PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96142}
6,1 17 041
ocen
6,1 10 1 17041
Życie, którego nie było
powrót do forum filmu Życie, którego nie było

Marny film, którego nie ratują nazwiska. Źle się stało, że skądinąd znakomita Julianne Moore dała się namówić na ten thriller, ponieważ błędne decyzje psują opinię. Od teraz, gdy pomyślę o jej wybitnym występie w „Godzinach” (w mej opinii dużo lepszym od roli Kidman), to równocześnie przypomni mi się, że później dała ciała w „The Forgotten”.

Teraz spoiler. Ani to filmiszcze nie jest straszne, ani zaskakujące, a wprowadzenie do akcji kosmitów jest żenująco słabiutkim rozwiązaniem. Wiadomo – gdy nie wiadomo, jak rozwinąć fabułę, sięga się do „Archiwum X”. Nie lubię, gdy scenarzyści z braku pomysłu chwytają się sf, żeby nadrobić ewidentny brak wyobraźni.

I gdy okazują ewidentny brak szacunku dla inteligencji widza.

użytkownik usunięty
killashandra

Chyba troche przesadzash - skad wiesh ze UFO nie bylo podstawa filmu a poczatek dopisany ? =]

A tak jakoś mi moja wybujała kobieca intuicja podpowiada, że scenarzysta najpierw „zniknął” dziecko i po bezsennej nocy przed monitorem, doszedł do wniosku, że porwali je i „wymazali” kosmici. A później zasnął z nosem w klawiaturze ;-)

killashandra

"scenarzysta forsę wziął a potem zaczął pić" ;) zgadzam sie ze kosmici na siłe wsadzeni, co gorsza widziałem dodatkowe sceny i akternatywne zakonczenie i to ciekawe ale ten film mógł byc jeszcze gorszy ;) dobrze ze choc to zmienili.

ocenił(a) film na 3
killashandra

Koleżanko! Nic dodać, nic ująć! Jestem przekonana, że Twa koncepcja na temat genezy scenariusza jest podejrzanie bliska prawdy!! ;)

ocenił(a) film na 8
liberty

przesadzacie smiac mi sie chce jak czytam wasza buzliwa rozmowe zwlaszcza jak czytam pierwsza wypowiedz zastanawiam sie czy przypadkiem tobie Ufo nie zaszkodzilo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones