PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96142}
6,1 17 041
ocen
6,1 10 1 17041
Życie, którego nie było
powrót do forum filmu Życie, którego nie było

Radiowy zwiastun tego filmu mówił... Zakończenie zaskoczy nawet najlepszych kinomanów... Z tego, co kojarzę było to tak powiedziane jakby to zakończenie miało być nieprzewidywalne... a tu wszystko jak na dłoni główna bohaterka już w 35 minucie mówi nam ze to UFO!! kurcze a film ma jeszcze prawie godzinę...
Ale to nie jedyny zwiastun ktory wprowadził mnie w bład pamietacie zwiastun filmu zgromadzenie??? Był leprzy moim zdaniem od calego filmu krótki tresciwy i trzymajacy w napieciu...
Czy ktoś równiez zawiódł sie na zwiastunach czy to tylko moje odczucie??

ocenił(a) film na 7
serenka

Zapomniałam o młym fakcie... pomijajac rozczarowanie, czy nie mieliscie odczucia ze juz gdzies takie cos bylo?? Przyciac Julianne Moore włosy I juz mamy Agenke Sculi tylko pozbawiana sceptycyzmu, jak juz wczesniej wspomniałam odrazu zastrzeliła nas teorią UFO, no na poczatku mozna bylo na to przymnknąc oko no ale jak już niebo sie domyka i ludzie przez dach wylatuja?!
Do 40 minuty film moze byc, przynajmniej byl dobry moment wypadku samochodowego... no ale pozniej... ach skoda gadac pograza sie...
kurcze szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones