PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96142}
6,1 17 040
ocen
6,1 10 1 17040
Życie, którego nie było
powrót do forum filmu Życie, którego nie było

REWELACJA!

ocenił(a) film na 10

Jeden z lepszych filmów o... (nie, nie będę spojlerował). :)
Ale powiem tak: kto lubi "Znaki", "Czwarty Stopień", "Zapowiedź", ten KONIECZNIE MUSI obejrzeć ten film.
Jest niesamowity! Scenariusz miażdży!
A wiecie, co jest najgorsze w tym filmie?
Że ta wizja rzeczywistości to może być prawda... :(

ocenił(a) film na 8
ElRio

Zgadzam się. Film rewelacyjny. Może na 10 nie zasługuje, ale 8 daję bez słowa!! Trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 10
Kamisians

Najlepszy jest zupełnie zwyczajny początek a potem zaczyna sie JAZZZZZDA! :)

ocenił(a) film na 4
ElRio

Film świetny. Ale ja przed jego obejrzeniem widziałem "Ghost tits" na youtubie i trochę mi to zmieniło spojrzenie na fabułę.

ElRio

scenariusz miażdży. Tylko z tym mogę się zgodzić. Miażdży swoją indolencją. Film był ok, aż do czasu, gdy w sprawę zaginionych dzieci reżyser/scenarzysta wstawił wątek z kosmitami. Jest to najsłabsze ogniwo tego filmu i to nie z powodu, że chodzi o Obcych, tylko o sposób w jaki ich przedstawiono. Wyszło sztucznie i niewiarygodnie. Gdyby uprowadzenia spróbowano przedstawić chociaż tak jak to opisują same ofiary abdukcji, gdyby wymyślono do tego jeszcze jakiś logiczny motyw porwań, to wtedy można by się zastanowić nad wartością tego filmu. Porównanie go do Znaków i innych filmów jest nietrafione, tam Obcy chociaż wyglądali jak obcy, w tym filmie przypominają cyborga z Terminatora II. A motywem ich działań jest badanie wytrzymałości ludzkiej psychiki. Lubię różne dziwne scenariusze, spiski i ogólnie tematykę s-f, ale tego wątku akurat w tym filmie nie kupiłem, powiedziałbym, że to najgorszy film jaki widziałem wykorzystujący tematykę ufo

ocenił(a) film na 10
tadmar8

Masz prawo do swoich ocen, jednak tym razem mylisz się.
Ten film jest wybitny, a że obcy nie mieli macek ani czułków jak sobie wymarzyłeś - bardzo mi przykro.
Nie o to chodziło w tym filmie jak obcy wyglądają.
Skoro nie łapiesz to trudno.

ElRio

macki i czółki u kosmitów? LOL
Nie czepiam się tego że dałeś ocenę 10, ja czasami też jestem zauroczony jakimś filmem, który żadnym arcydziełem nie jest. Ale nazwanie tego filmu wybitnym jest obelgą dla kinematografii. Uwierz mi, że jesteś w błędzie - ten film nie ma żadnego głębokiego przesłania.

ocenił(a) film na 10
tadmar8

Ależ ma - porównaj z Matrixem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones