PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96142}
6,1 17 040
ocen
6,1 10 1 17040
Życie, którego nie było
powrót do forum filmu Życie, którego nie było

Pierwsze 40 minut znakomite!Później napiecie siada,ale za to fajne zakończenie,film mimo w większości złych ocen akurat mnie się podobał,i to na tyle że postanowiłem mieć go w zasobach,będe miał ochotę to wrzucę na ekran i obejrzę z przyjemnościa znowu...
Dam do działu z Przepowiednią,Okiem,Przeczuciem i Efektem motyla,rożne filmy ale mają pokrewne cechy...

GGGGG_2005

Ten film ma alternatywne zakończenie...zmieniające wydźwięk całej historii!
W telewizji i na płycie mamy że kosmita kończy cały eksperyment,mówi to bohaterce,że już koniec,następnie przywraca ją do rzeczywistości z synem i odchodzi odprowadzony wdzięcznym wzrokiem bohaterki...
Ale drugie zakonczenie jest zupełnie inne,kosmita próbuje siłą i strachem wymoc na bohaterce aby zapomniała wszystko co łączy ją z synem,prawie mu sie udaje,ale ona jednak pamięta,co powoduje gwałtowne przerwanie eksperymentu ,kosmita jest wściekły ale zostaje ,,odwołany''do ,,centrali",a bohaterka wraca do swojego zycia,do syna,który żyje i ma się dobrze...Podobnie,ale jednak inaczej...

ocenił(a) film na 7
GGGGG_2005

Ja jako pierwsze zakończenie mam to właśnie z sytuacja w której kosmita się wkurza ze ona przypomniała sobie "brzuszek" a później wymawia imię syna i kosmita zostaje zabrany...a matka odnajduje dziecko na placu zabaw. Po tym ma napis "zostańcie po napisach" no i jest to drugie zakończenie gdzie kosmita usuwa jej po kolei wspomnienia a ona próbuje dostać się do syna, jednak razi ją napięcie elektryczne, w końcu i tak pamięta o synu, a kosmita mówi to już koniec eksperymentu, no i znajduje syna na placu zabaw, wszystkiemu przygląda się nasz kosmita.
Osobiście podoba mi się bardziej to drugie zakończenie, bo w pierwszym kosmita poddusza kobietę siłą perswadując jej że ma zapomnieć, natomiast w 2 zakończeniu ona poświęca się dla syna próbując się do niego dostać pomimo że razi ją napięcie elektryczne - jest wycieńczona ale się nie poddaje - podoba mi się bardziej to poświęcenie matki niż po prostu grożenie i używanie siły w stosunku do niej.
Ale się rozpisałem...to chyba na tyle ;]
Wg mnie film na 8-8,5/10 zdecydowanie zasługuje, "ma swój klimat" za przedmówcą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones